Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general astept un raspuns
Discuție deschisă în Contabilitate în general

astept un raspuns

e posibil sa mi se incheie contractul de munca pe termen determinat daca am intrat in concediu medical inainte sami expire contractul?
Interventie moderator:

Asteptati un raspuns in conditiile in care ati deschis deja doua topicuri cu acest subiect, acesta fiind al treilea.

In primul rand am rugamintea de a citi raspunsurile pe care le-ati primit in topicurile deschise, deoarece exprimarea Dvs. nu a lasat sa se inteleaga toate aspectele problemei pe care ati expus-o.

Asteptati si opinia altor colegi , raspunsurile in forum se dau in masura timpului disponibil pe care il au utilizatorii si consultantii forumului.

Nu in ultimul rand, va rog sa respectati Regulamentul forumului Avocatnet in privinta topicurilor deschise, ati incalcat in mod repetat pct. 3.3 din acesta.

Va multumesc!
Gabriela Ionescu
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Ati adresat aceeasi intrebare inca de doua ori si vi s-a raspuns.In intrebarile precedente ati spus ca ati intrat in concediu medical in ziua in care contractul de munca,pe perioada determinata,inceta de fapt.Nu,nu beneficiati de concediu medical.In cazul in care nu sunteti convinsa de raspuns sau de data la care expira contractul de munca,contactati angajatorul caruia,daca datele comunicate de dvs nu corespund,trebuie sa ii inmanati concediul medical.
Multumesc Carmen pentru interventie.