avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 592 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... unde sa caut?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

unde sa caut?

Astazi la ora 11 tatal meu a avut sedinta pentru mentinerea arestarii preventive.Cum aflu si eu solutia?Tot ce gasesc pe portal e ca au termen de judecata pe 7 ian.Nr de dosar e asta 48657/3/2012 .Apropo judecatorul este florin pirciu parca ce parere aveti despre el?
Cel mai recent răspuns: Mihai Strimbeanu , Alte profesii 23:32, 18 Decembrie 2012
Probabil ca solutia va aparea afisata maine dimineata.
Mergeti maine la arhiva ca sa aflati solutia.
La ce instanta a avut loc procesul si in ce oras?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Preschimbare termen elenamelnic elenamelnic Buna ziua, Am o nelamurire in privinta la ceea ce apare pe portalul tribunalului.In data de 03.03.2014 s-a depus cerere de preschimbare si in data de ... (vezi toată discuția)
Când / ce va fi urmãtorul termen potrivit actualizare din 09.01.2013 de pe portalul instanțelor de judecatã? Popescu2012 Popescu2012 Când / ce va fi următorul termen potrivit actualizare din 09.01.2013 de pe portalul instanțelor de judecată? : 08/01/2013 Amână ... (vezi toată discuția)
Despre concluzii scrise mihai69 mihai69 Buan ziua, in sfarsit am scapat de un proces cu angajatorul,sentinta se va pronunta luni.Presedintele instantei mi-a cerut sa depun luni dimineata scurte ... (vezi toată discuția)