Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... unde sa caut?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

unde sa caut?

Astazi la ora 11 tatal meu a avut sedinta pentru mentinerea arestarii preventive.Cum aflu si eu solutia?Tot ce gasesc pe portal e ca au termen de judecata pe 7 ian.Nr de dosar e asta 48657/3/2012 .Apropo judecatorul este florin pirciu parca ce parere aveti despre el?
Probabil ca solutia va aparea afisata maine dimineata.
Mergeti maine la arhiva ca sa aflati solutia.
La ce instanta a avut loc procesul si in ce oras?