Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... CUM POT ACCESA FONDURI EUROPENE NERAMBURSABILE PT.O ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

CUM POT ACCESA FONDURI EUROPENE NERAMBURSABILE PT.O SPALATORIE SI VULCANIZARE AUTO

Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi cum pot accesa fonduri europene neram.pentru o spalatorie auto si o vulcanizare? Terenu il am,am si o parte de bani 15000 euro si as vrea sa pornesc mica afacere intr-o zona rurala care ie inregistrata si ca zona defavorizata (doar in acte ca defapt ie o zona foarte buna ).Multumesc
Fonduri europene nu puteti obtine, dar puteti obtine fonduri guvernamentale.
[ link extern ] -/
[ link extern ] /

[Interventie moderator- va rog sa nu deschideti acelasi topic in mai multe sectiuni ale forumului.La topicul postat in "Tendinte in lumea creditarii" ati primit raspuns]
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari