Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia 220 - PFA Norma de venit
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia 220 - PFA Norma de venit

Declaratia 220 trebuie oare depusa pt. un PFA infiintat in 2010?
De la ANAF am primit raspuns ca nu trebuie depusa Declaratia 220.