Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit comodat
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

comodat

intre 2 societati comerciale poate fi incheiat un contract de comodat?
ce cheltuieli sunt dedutibile ?
Gasiti nenumatare discutii pe aceasta tema aici pe forum, parerea mea este ca nu, pentru ca scopul unei societati este sa obtina profit si nicidecum sa se 'debaraseaza" de lucrurile ei ca sa profite altora, asa mai pe scurt !