Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale raportare deseuri
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

raportare deseuri

Stiti cumva pana cand se face raportarea anuala a deseurilor catre APM (altele decat deseurile din ambalaje)?
Multumesc
Pana la 31 ianuarie 2013 pentru anul 2012. Daca nu reusiti sa o depuneti fizic la registratura institutiei pana la acest termen, incercati sa o trimiteti macar pe e-mail, urmand sa o duceti fizic in perioada urmatoare datei de 31 ianuarie.
multumesc mult!
Buna ziua!
Daca sunteti farmacie sau unitate medicala aveti o procedura specifica, cu alte termene de raportare.....:)
mirela_durnea a scris:

Pana la 31 ianuarie 2013 pentru anul 2012. Daca nu reusiti sa o depuneti fizic la registratura institutiei pana la acest termen, incercati sa o trimiteti macar pe e-mail, urmand sa o duceti fizic in perioada urmatoare datei de 31 ianuarie.

Unde se specifica acest termen de 31.01.2013, ca in lenoua lege a deseurilor nu scrie acest lucrusau cel putin nu am vazut eu?

shanty a scris:

Buna ziua!
Daca sunteti farmacie sau unitate medicala aveti o procedura specifica, cu alte termene de raportare.....:)

Buna ziua,

Si unde gasesc aceste termene?????