avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 168 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale raportare deseuri
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

raportare deseuri

Stiti cumva pana cand se face raportarea anuala a deseurilor catre APM (altele decat deseurile din ambalaje)?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: mgeorgiana , utilizator 12:27, 13 Iunie 2013
Pana la 31 ianuarie 2013 pentru anul 2012. Daca nu reusiti sa o depuneti fizic la registratura institutiei pana la acest termen, incercati sa o trimiteti macar pe e-mail, urmand sa o duceti fizic in perioada urmatoare datei de 31 ianuarie.
multumesc mult!
Buna ziua!
Daca sunteti farmacie sau unitate medicala aveti o procedura specifica, cu alte termene de raportare.....:)
mirela_durnea a scris:

Pana la 31 ianuarie 2013 pentru anul 2012. Daca nu reusiti sa o depuneti fizic la registratura institutiei pana la acest termen, incercati sa o trimiteti macar pe e-mail, urmand sa o duceti fizic in perioada urmatoare datei de 31 ianuarie.


Unde se specifica acest termen de 31.01.2013, ca in lenoua lege a deseurilor nu scrie acest lucrusau cel putin nu am vazut eu?

shanty a scris:

Buna ziua!
Daca sunteti farmacie sau unitate medicala aveti o procedura specifica, cu alte termene de raportare.....:)



Buna ziua,

Si unde gasesc aceste termene?????

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fondul pentru mediu gabibotea gabibotea In situatia in care am importat bunuri ambalate am obigatia depunerii lunar la AFM a declaratiilor privind ambalajele? Pentru a depune lunar aceste declaratii ... (vezi toată discuția)
Declaratii microintreprindere anairam_unid anairam_unid O firma neplatitoare de tva care a fost platitoare de impozit pe profit si care acum trece la microintreprindere trebuie sa faca declaratia 101(termen ... (vezi toată discuția)
Atentionare impozit profit-microintreprindere ContSters277956 ContSters277956 Extras din ordonanta 8/2013 38.Articolul 1122 se modifică şi va avea următorul cuprins: \\"Art. 1122: Reguli de aplicare a sistemului de impunere pe ... (vezi toată discuția)