Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa evaluare performante personal financiar - contabil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa evaluare performante personal financiar - contabil

Buna ziua,
Ma puteti ajuta cu un model de fisa de evaluare a personalului care lucreaza in departamementul financiar - contabil?
Spuneti-ne exact pentru ce functii doriti ...
Contabil sef, economist - contabil, casier, operator facturare.
Si , multumesc!
economist
[ link extern ] /

casier
[ link extern ]
as dori si eu o fisa de evaluare pentru functia de contabil si una pentru lucrator comercial. Multumesc
Vedeti aceste link-uri :
[ link extern ]