avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 539 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa evaluare performante personal financiar - contabil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa evaluare performante personal financiar - contabil

Buna ziua,
Ma puteti ajuta cu un model de fisa de evaluare a personalului care lucreaza in departamementul financiar - contabil?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:52, 10 Noiembrie 2014
Spuneti-ne exact pentru ce functii doriti ...
Contabil sef, economist - contabil, casier, operator facturare.
Si , multumesc!
economist
[ link extern ] /

casier
[ link extern ]
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
as dori si eu o fisa de evaluare pentru functia de contabil si una pentru lucrator comercial. Multumesc
Vedeti aceste link-uri :
[ link extern ]

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fise de post niko79 niko79 Buna ziua! Ma puteti ajuta cu cate un model de fisa postului pentru contabil-sef, vanzatoare si functionar administrativ? (vezi toată discuția)
Imi puteti trimite va rog cateva modele de indicatori performanta ... daliborca.nicolin daliborca.nicolin Imi puteti trimite va rog cateva modele de indicatori performanta pentru mai multe functii: inginer mecanic, manager produs,tehnician mecanic,mecanic masini ... (vezi toată discuția)
Incompatibilitate functii shebamea shebamea Buna seara. Va rog sa-mi spuneti daca exista incompatibilitate intre functia de economist si functia de casier. Mentionez ca sunt incadrata in functia de ... (vezi toată discuția)