Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general anulare certificat tva-suspendare activitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

anulare certificat tva-suspendare activitate

Unei soc.i s-a anulat certificatul de tva ca urmare a suspendarii activitatii din data de 15.11.2012.
S-a depus D 097 la 25.10.2012.
Soc.avea perioada calendaristica trimestrul.
Ce trebuie sa depuna in 25.01.2013?
Nu ar mai trebui sa depuna nimic, daca si-a suspendat activitatea in noiembrie 2012 ultimele declaratii trebuiau depuse pana in 21.12.2012 (decont 300, 394 etc) .