Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... completare declaratie 200
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

completare declaratie 200

La rd.2.1 Contribuții sociale obligatorii intra si plata reprezentand regularizarea contributiei pentru asigurari sociale de sanatate?

Multumesc pt raspuns!
Da,daca plata(fara accesorii) s-a efectuat in anul 2012.