Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... timbrul de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

timbrul de mediu

am si eu un golf 4 din 1999 euro 3,motor 1.8 benzina m.ar interesa cat trebuie sa platesc pentru prima inmatriculare?:)
Vreo 200-250 de euro. Aflati mai multe de la Administratia Financiara.