Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa inmatriculare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa inmatriculare

Stie cineva daca s-a modificat ceva cu taxa de inmatriculare?Pt o masina din 1998,motor 1.8,benzina,euro 2,cam cat ar trebui sa platesc ca sa o inscriu?Multumesc.
:sorry:
exista pe net o pagina unde iti poti calcula singur aceasta taxa...
calculator taxa prima inmatriculare ( se numeste) valoarea rezultata este reala, si o poti lua in calcul pentru plata