Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Regulament de ordine interioara
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Regulament de ordine interioara

Buna ziua.
Am avut control de la ITM si mi-au cerut ulterior sa actualizez regulamentul de ordine interioara cu criterile de evaluare ale angajatiilor si toate zilele legale.Are careva un model sa-mi transmita si mie?
Multumesc anticipat.
:offtopic: Interventie moderator

@ mirela_durnea

Va rog sa respectati regulamentul de postare in acest Forum ... Mesajele off-topic trebuie evitate sau purtate prin intermediul mesajelor private.

www.avocatnet.ro/content/tag...
Follow us: Avocatnetro on Facebook
@ mihaela2513

Criteriile de evaluare nu pot fi la fel pentru toti salariatii .. zilele legale in care nu se lucreaza sunt cele prevazute in art.139 C.mun.