avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 682 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Acces in Forum suspendat
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Acces in Forum suspendat

Buna ziua.
Imi cer scuze, dar ce am gresit?

Am mesaj: "Accesul Dvs in Forum a fost suspendat!"

Multumesc
Cel mai recent răspuns: elga50 , moderator 13:59, 4 Iulie 2013
Acest cont nu este banat.
Mai aveti si altul? Sau ati postat comentarii mai ''deosebite'' la articolele Avocatnet ca utilizator neinregistrat?

Daca nu, delogati-va si logati-va din nou.
Mesaje mutate din topicuri sterse

ynocentta a scris:
Respectati regulamentul prezentului forum si nu deschideti concomitent mai multe topicuri cu subiect identic
Nu aveti accesul restrictionat pe forum in conditiile in care ati putut posta prezentul topic
Pentru clarificarea situatiei sesizati prin mesaj privat moderatorul ,eventual administratorii forumului


Luca2013 a scris:
Scuze, nu pot raspunde in subiectul initial.
Nu, nu am scris nimic "deosebit", va rog puteti verifica?
M-am delogat si relogat, la fel.
Multumesc mult.


Admin a scris:
Va rog sa va verificati mesageria privata si sa imi raspundeti daca puteti. Daca nu functioneaza deschideti inca un topic :)
Multumesc.


Luca2013 a scris:
Buna seara!
Va multumesc frumos de ajutor! Nu as fi stiut cum sa abordez situatia daca nu mi-ati fi raspuns. Abia adineauri s-a rezolvat, nici pm-urile nu mergeau.
O seara buna!
@ynocentta

Si unii moderatori ai acestui forum va roaga pe dv. sa respectati Regulamentul de postare in forum.
Ia uitati ce zice Regulamentul:
2.12. Nu ne plac remarcile "paternale", adica acele remarci facute de catre utilizatorii obisnuiti care se erijeaza în "conducatori", prin remarci referitoare la cine si cum ar trebui sa posteze. Nu trebuie uitat faptul ca cei desemnati sa faca ordine sunt moderatorii.


Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/tag...
Follow us: Avocatnetro on Facebook

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Regulament de ordine interioara mihaela2513 mihaela2513 Buna ziua. Am avut control de la ITM si mi-au cerut ulterior sa actualizez regulamentul de ordine interioara cu criterile de evaluare ale angajatiilor ... (vezi toată discuția)
De ce dorm, sau de ce nu iau masuri moderatorii? ContSters241232 ContSters241232 Am primit urmatorul mesaj de la utilizatorul [b]@johnpescar[/b]: [quot]Eu va spun ce se intampla in realitate [b]domnule ,, ajutor de caine lup ... (vezi toată discuția)
Cale de atac decizie administrativa forum aidu aidu As dori sa stiu cum poate fi contestata decizia stergerii unui mesaj. Sau a unui topic. (vezi toată discuția)