Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... pensiune canina
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

pensiune canina

Sunt crescator de 2 rase de caini destul de putin cunoscute pe la noi si as dori sa aflu daca se pot accesa forduri pentru o pensiune canina si o scoala de dresaj - poate sa ma indrume cineva?Multumesc pentru ajutor.
craiova, utilizator
De unde intentionati obtinerea de fonduri ?
Este posibil ca sa fie valabil cod CAEN 9609- Alte activitati de servicii n.c.a.
Dar va rog sa verificati la ONRC.
Fondurile Europene nu finanteaza astfel de activitati @ynocentta
O intrebare ar fi daca doreste fonduri nerambursabile sau rambursabile?
Sigur codul este 9609. Nu este obligatoriu ca forma de organizare sa fie SRL - poate fi PFA sau II.