Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Infiintarea unei firme
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Infiintarea unei firme

Infiintarea unei firme, cu domeniul de activitate dresaj canin si pensiune canina, acte necesare infiintarii si codul caen corespunzator activitatii mai sus mentionate.
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării societăţilor cu răspundere limitată le gasiti aici
[ link extern ]
Puteti sa va desfasurati activitatea ca intreprindere individuala.( puteti avea si angajati, contabilitate in partida simpla). Coduri CAEN recomandate: - 9609 - Alte activitati de servicii n.c.a.; 5590 - Alte servicii de cazare ; 0162 - Activitati auxiliare pentru cresterea animalelor