Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Licenta import China
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Licenta import China

Buna ziua,

Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati la 2-3 intrebari legate de importul de tigari electronice din China:

- institutia care elibereaza licente pentru import din China, tigari electronice?
- acte necesare?
- timp de raspuns?

Va multumesc frumos,
Cu respect ,
Baciu Bogdan
Buna ziua am deschis un magazin alimentar si distribuitorul de tigari mea facut contractul intre mine si firma lui si dupa acea mea spus ca trebuie sa fac online ca sa optin o licenta pentru a putea vinde in magazinul meu tigari! Nu stiu habar nu am cum sa fac! Va rog ajutatima dumneavoastra