avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 678 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie, ajutor de deces
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie, ajutor de deces

Batrana decedata, a beneficiat de ajutor de veteran de razboi si detinut politic se primeste vreun ajutor din partea Oficiului de pensii sau a altui for?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:27, 18 Iulie 2021
Ajutorul de deces - detalii
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutor pentru inmormantare - urmas veteran de razboi deeutza4miky deeutza4miky am si eu o intrebare... bunica mea in varsta de 83 de ani a decedat acum 4 zile! este urmasa de veteran de razboi luand toate pensie de urmas de veteran si ... (vezi toată discuția)
Primesc ajutor de inmormantare de la asociatia veteranilor de razboi? cool_girl_em cool_girl_em Bunica mea a decedat acum 2 saptamani. Am primit ajutor de inmormantare de la casa de pensii, de la veterani de razboi primeste ceva? Ea era vaduva dupa ... (vezi toată discuția)
Ajutorul de deces ContSters167230 ContSters167230 buna ziua! tatal meu a decedat in iulie 2010 si nu era pensionar.el locuia cu bunica mea, pensionara de c.a.p.si cu pensie de veteran de razboi. ea a primit de ... (vezi toată discuția)