Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie, ajutor de deces
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie, ajutor de deces

Batrana decedata, a beneficiat de ajutor de veteran de razboi si detinut politic se primeste vreun ajutor din partea Oficiului de pensii sau a altui for?
Ajutorul de deces - detalii
[ link extern ]