Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Resurse umane
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Resurse umane

Buna ziua,
Vă rog să ma ajutaţi co o informaţie.
Am preluat atributii de resurse umane oarecum in regim de urgenta si nu stiu cand schimbam statul de functii si/sau organigrama unei societati comerciale cu capital de stat şi in baza a ce document.
Baza legală a modificarii, vă rog.
Multumesc.
Modificarea statului de functii si/sau organigrama unei societati comerciale cu capital de stat se face in baza hotararii AGA ...