Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Firma de consultanta forma de organizare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Firma de consultanta forma de organizare

Vreau sa infiintez o firma de consultanta cu urmatoarele activitati:
- consultanta infiintare societati
- consultanta juridica si financiar-contabila
- consultanta finantari toate programele
- consultanta intocmire plan de afaceri
- consultanta recrutare personal
- consultanta marketing
- intermedieri afaceri
- dezvoltare oportunitati de afaceri (contactare potentiali investitori straini, organizarea de intalniri si evenimente business).

Ce forma de organizare imi recomandati srl ,ii,pfa ,platitoare de tva sau nu.

Ma intreseaza sfaturi si sugestii pentru infiintarea unei firme de consultanta, precum si ce greutati sau factori de risc as putea intampina.

Daca aveti nevoie de consultanta fiscala puteti contacta pe [ link extern ] /