Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... proces cu angajatorul pe drepturi banesti
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

proces cu angajatorul pe drepturi banesti

Am pierdut irevocabil un proces (recurs) la curtea de apel din constanta,drepturi banesti. Alta cale de atac mai exista? Pentru ca ma simt nedreptatit.Multumesc.
Contestatie in anulare pentru motivele strict si limitativ prevazute de lege