avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 384 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... proces cu angajatorul pe drepturi banesti
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

proces cu angajatorul pe drepturi banesti

Am pierdut irevocabil un proces (recurs) la curtea de apel din constanta,drepturi banesti. Alta cale de atac mai exista? Pentru ca ma simt nedreptatit.Multumesc.
Cel mai recent răspuns: ContSters98997 , utilizator 20:54, 13 Februarie 2013
Contestatie in anulare pentru motivele strict si limitativ prevazute de lege

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Daca decizia de la curtea de apel e irevocabila mai pot face ceva? maryl_328 maryl_328 Am avut proces civil cu Petrom pentru acordarea contravalorii cotei de gaze,am castigat la tribunal, dupa care Petrom a facut recurs la Curtea de Apel. Avocata ... (vezi toată discuția)
Procedura bughi69 bughi69 Buna ziua Dupa recursul unui proces de contencios administrativ daca acesta a fost nefavorabil, \"dar totusi\" , care ar fi caile de a merge mai departe ? ... (vezi toată discuția)
Litigiu de muncã: pot sã declar recurs împotriva hotãrârii pronunțate de instanța de apel? luminitatoma luminitatoma Am pierdut un proces in calitate de reclamanta pentru drepturi salariale de doua ori. La prima instanta mi s-a respins actiunea ca nefondata, ( a fost o ... (vezi toată discuția)