Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... INFORMARE
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

INFORMARE

in cat timp de le producerea unui accident se poate obtine adeverinte de la medicul legist?
trebuie sa fiti mai explicita, ce fel de accident, ce urmari au fost produse, ce demersuri ati efectuat pana in prezent?
Cat mai curand posibil pentru a mai exista si a putea fi observate urmarile accidentului. Daca urmarile se prelungesc in timp sau se agraveaza, se va putea cere o reevaluare.