Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cod caen aparate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cod caen aparate

buna seara . ce cod caen trebuie ptr aparate poker si care sunt taxele pentru asa ceva . ma refer la finante taxe pentru jocuri de noroc
Buna seara,

Codul CAEN ar fi 9200 - jocurid e noroc si pariuri iar pentru taxe cititi legislatia si informatiile de pe siteul Ministerului Finantelor [ link extern ]

Succes!