Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa auto

Buna seara,

Am platit acum 2 ani taxa de poluare de 1200 de euro si as vrea sa recuperez acesti bani, dar trebuie sa fac cererea aceea si dosarul ca sa il depun la judecatoria din judetul meu, ma poate ajuta un avocat va rog mult?

[editat] este mailul meu.

Va multumesc
Lucian Huzum, Consilier juridic
Va puteti alege un avocat din lista de consultanti sau puteti solicita unul de la Baroul existent la nivelul judetului in care locuiti. Este interzisa recomandarea in forum a unor persoane indiferent de specialitatea profesionala. De asemenea, este interzisa afisarea in forum a datelor de contact, motiv pentru care v-am sters adresa de e-mail.
Va multumesc pentru intelegere.
Moderator Lucian Huzum