Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... fisa post femeie de serviciu
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

fisa post femeie de serviciu

buna ziua. fisa de post pentru femeia de serviciu de la asociatia de proprietari cine o intocmeste?
presedintele? e nevoie de acordul comitetului executiv pentru fisa de post?
multumesc!
merepere a scris:

sursa de unde ati luat aceste informatii?

IDENTIFICAREA POSTULUI : „FEMEIE DE SERVICIU” cod COR (Clasificarea Ocupaţiilor din România )- 913201

In partea dreapta a acestei pagini la "Documente utile" gasiti un ghid pentru redactarea fisei postului:
www.avocatnet.ro/content/con...
Inspirati-va si de aici
[ link extern ]
Sau de aici
[ link extern ]