avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 769 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... fisa post femeie de serviciu
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

fisa post femeie de serviciu

buna ziua. fisa de post pentru femeia de serviciu de la asociatia de proprietari cine o intocmeste?
presedintele? e nevoie de acordul comitetului executiv pentru fisa de post?
multumesc!
Cel mai recent răspuns: Adriantot , moderator 14:54, 20 Februarie 2013
merepere a scris:


sursa de unde ati luat aceste informatii?




IDENTIFICAREA POSTULUI : „FEMEIE DE SERVICIU” cod COR (Clasificarea Ocupaţiilor din România )- 913201



In partea dreapta a acestei pagini la "Documente utile" gasiti un ghid pentru redactarea fisei postului:
www.avocatnet.ro/content/con...
Inspirati-va si de aici
[ link extern ]
Sau de aici
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de prestari servicii pentru cenzor diana soimu diana soimu Vă rog să-mi postaţi şi mie un model de contract prestări servicii pentru cenzor. (vezi toată discuția)
Ce responsabilitati are o femeie de serviciu? Criste simona Criste simona Buna ziua!!As dori sa stiu ce responzabilitati are femeia de serviu?Ea este obigata sa curete spatiile verzi din jurul blocului si sa taie gardul viu fara sa ... (vezi toată discuția)
Buna seara - fișele posturilor Cristescu Laura Cristescu Laura Imi puteti spune va rog, ce atributii are femeia de serviciu la o scara de bloc? Dar administratorul, presedintele, gospodarul si comitetul executiv al ... (vezi toată discuția)