avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 306 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Acte doveditoare studii cod caen 6619
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Acte doveditoare studii cod caen 6619

In vederea inregistrarii unei Intreprinderi Individuale caen 6619, imi poate spune cineva ce acte doveditoare trebuie depuse... ma refer la diplome... daca depun dovada ca lucrez ca si consilier juridic de mai mult de 1 an este de ajuns sau trebuie alt fel de diplome?

Alte discuții în legătură

Intreprindere individuala - model de statut Veres-Andreea Veres-Andreea Buna ziua, as avea si eu nevoie de un pic de ajutor. Doresc sa imi infiintez o intreprindere individuala si am nevoie de un model de statut. Va rog sa ma ... (vezi toată discuția)
Cod caen pentru srl alinapatrevita alinapatrevita Buna tuturor, va rog sa ma lamuriti si pe mine, in cazul unei SRL care din codurile CAEN le pot folosi in activitati de intermediere comerciala sau pe baza ... (vezi toată discuția)
Meditatii matematica gavrus gavrus Buna ziua sunt inginer electronist si doresc sa dau meditatii la matematica. De ce acte am nevoie, ce trebuie sa fac pentru a lucra legal? .Detin si o diploma ... (vezi toată discuția)