Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa deschid o farmacie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa deschid o farmacie

Se poate deschide o farmacie daca nu ai terminat facultatea de farmacie. Am absolvit postliceala de farmacie - 3 ani? Ce conditii trebuie sa indeplinesc pentru a deschide o farmacie.
Va multumesc.
aveti nevoie obligatoriu de un farmacist sef, absolvent de facultate si inscris in Colegiul Farmacistilor....
dar cred ca ati putea deschide o drogherie....
puteti citi aici cateva informatii ajutatoare [ link extern ]
multumesc