Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... caen
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

caen

va rog, imi poate spune cineva daca s-au schimbat coeficientii pt, acc, de munca si boli profes? pt. urm, coduri CAEN: 4775, 5610 si 4634. multumesc!
Tariful de risc, respectiv cota de contributie, are valoarea cuprinsa intre 0,15 si 0,85 %, aplicata asupra bazei lunare de calcul, respectiv asupra sumei veniturilor brute realizate lunar.

Gasiti aici TARIFUL DE RISC pe sectoare de activitate ale economiei nationale, pentru anul 2009
www.avocatnet.ro/UserFiles/a...