Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Plata cautiune
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Plata cautiune

Va rog sa-mi spuneti daca pt un proces in instanta a carui obiect este " pretentii" , in care reclamantul solicita sume de bani este obligat de catre instanta sa plateasca cautiune?
Reclamantul nu este obligat la plata de cautiune