Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... 8 martie - LA MULTI ANI!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

8 martie - LA MULTI ANI!

LA multi ani tuturor doamnelor,domnisoarelor si special mamelor :mothersday:

[ link extern ]
La Multi Ani, Mama!!!!

[ link extern ]
De ziua ta-Special pentru tine...
iulia53, utilizator
Un sincer LA MULTI ANI, tuturor femeilor! :vishenka:

O dedicatie pt mame!
Cargo - Mama

[ link extern ]

O dedicatie tuturor femeilor!
Pink - Try

[ link extern ]

P.S @Iulia53, foarte frumoase link-urile. :)

gmancila, utilizator
La multi ani tuturor doamnelor si domnisoarelor!

" Dumnezeu a creat femeia din coasta barbatului, nu a luat os din cap ca sa il conduca nici os din picior ca sa o calce in picioare ci os din pieptul sau ca sa o iubeasca."

" Cea mai minunata femeie din lume este cea care te iubeste cu adevarat si pe care-o iubesti cu adevarat." ( M. Carturescu )

Filip Alexandru, utilizator
La multi ani ! tuturor femeilor. Sa infloreasca precum florile primavara!
La multi ani tuturor femeilor
:vishenka: