avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 635 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... help
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

help

Sunt lipsita de informatie in legatura cu alocatia complementara si monoparentala daca s-au facut modificari in ce priveste venitul pe membru de familie?.Care sunt legile ? sunt facute modificari .Va scriu in numele unei familii care are sotul decedat si are 3 copii la scoala sub 18 ani.
VA MULTUMESC PENTRU AJUTOR.
din cate stim, legislatia in baza careia s-a acordat acest ajutor este neschimbata

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Singurul salariat al familiei !!! DAYANA_Only DAYANA_Only Mi-a adresat cineva de curand o intrebare, la care chiar cred ca are nevoie de un raspuns pe care sa i-l pot da cat mai urgent si pentru asta m-am gandit ca ... (vezi toată discuția)
Alocatia complementara cpaula cpaula O studenta la zi fara bursa poate lua in acelasi timp alocatie de sustinere monoparentala(copil de 7 ani in intretinere) si alocatie complementara? Acum ... (vezi toată discuția)
Venit pentru parinte unic aadriana aadriana Stiu ca exista un venit, un ajutor pentru parintii singuri.Nu stiu exact in ce consta si cui trebuie sa ma adresez.Mentionez ca sotul meu a decedat si am doi ... (vezi toată discuția)