Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Unde sa gasesc lista practicienilor in insolventa ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Unde sa gasesc lista practicienilor in insolventa agreati ANAF?

Stimati domni/doamne, ma intereseaza unde as putea gasi lista practicienilor in insolventa agreati ANAF, am tot cautat pe anaf dar nu am gasit, eu sunt din Cluj Napoca. Un avocat practician in insolventa mi-a spus ca este o mare diferenta in modul in care pun problema acesti practicieni agreati, in sensul ca sunt mai mult de partea statului.Este oare adevarat?
Va multumesc anticipat pt raspunsuri.
Incercati aici:
[ link extern ]
In privinta partinirii....sunt agreati de ANAF tocmai pentru a asigura evitarea evaziunii fiscale, macar in ultimul ceas de existenta a firmei!!Sa fiti sigur ca nu vor savarsi abuzuri in favoarea statului.
nucu$, utilizator
deontologic practicianul in insolventa nu este nici de partea creditorului - statul- nici de partea debitorului