Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Selectia asociatiilor si fundatiilor pentru acordarea ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Selectia asociatiilor si fundatiilor pentru acordarea de subventii de la bugetul de stat

Programul de subventionare a asociatiilor si fundatiilor de la bugetul de stat prin bugetul Ministerului Muncii, Familiei si Protectiei Sociale, derulat in baza prevederilor Legii nr. 34/1998 privind acordarea unor subventii asociatiilor si fundatiilor romane cu personalitate juridica care infiinteaza si administreaza unitati de asistenta socialasi a Normelor metodologice de aplicare a legii aprobate prin Hotararea Guvernului nr.1153/2001 cu modificarile si completarile ulterioare
Informatii.
Cererea insotita de documentele prevazute in norme se depune la registratura Ministerului muncii pana la 28 martie 2013, ora 16,30.
Sursa: [ link extern ]
george-neagu, moderator