Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Rabla - cum predau masina la REMAT?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Rabla - cum predau masina la REMAT?

am o masina veche cum pot lua legatura sa o dau la rabla.va rog
Inca Nu a inceput programul Rabla pentru 2013. Asteptam!
Principala noutate de anul acesta 2013 la Programul Rabla este cresterea valorii tichetului de casare la 1.500 de euro, adica 6.600 de lei.
Masina se preda la REMAT, la agentii colectori autorizati din zona dvoastra.
.
Cand se apropie termenul pt inceperea "programului rabla", solicitati si un certificat fiscal, acesta fiindu-va necesar la societatea unde predati masina. Trebuie sa aveti impozitul achitat la zi.