avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 617 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Dosar fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Dosar fiscal

Buna seara,
A reusit cineva sa acceseze aplicatia ANAF pentru a vizualiza Dosarul fiscal ? La mine, dupa autentificare, apare "Spatiu privat"- merg la "Dosar fiscal" si in loc sa apara CUI... apar : - Dosar fiscal
- Declaratia 101 din 2011 este in curs de actualizare.....(scris cu rosu).
Gresesc eu undeva sau nu este programul pus la punct ?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Ileana567 , utilizator 21:51, 17 Martie 2013
Buna seara,

Eu am reusit sa accesez dosarul fiscal de mai multe ori pentru toate CIF-urile pe care le am inrolate pe certificat.
In curand, am inteles ca va fi disponibila si fisa sintetica. Momentan puteti vizualiza vectorul fiscal si ce declaratii ati depus.
O alta colega nu reuseste sa acceseze aplicatia dar are certificat de la alt furnizor decat mine.
Trebuie sa sunati furnizorul pentru ca s-ar putea sa fie necesar sa mai faceti ceva setari.
Multumesc pentru raspuns.Am DIGISIGN, e OK?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accesare dosar fiscal anaf lungus lungus am certificat fiscal de la[ EDITAT ] pot depune cu el declaratiile fara probleme, dar nu pot accesa dosarul fiscal de la anaf. a mai patit cineva asa? sau mai ... (vezi toată discuția)
Vizualizare dosar fiscal anaf mirelanicola.72 mirelanicola.72 Buna ziua! va solicit ajutorul in urmatoarea problema: ma loghez pe site-ul anaf cu certificatul digital, accesez aplicatia dosar fiscal, dar imi apare ... (vezi toată discuția)
Anunt important: anaf restrictioneaza in perioada 24-25 octombrie serviciul online prin care firmele pot accesa dosarul fiscal  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu [quot][u][b]Pentru a putea asigura depunerea declaraţiilor electronice pe portalul ANAF, suntem nevoiţi să restricţionăm accesul la \"spaţiul privat al ... (vezi toată discuția)