Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Dosar fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Dosar fiscal

Buna seara,
A reusit cineva sa acceseze aplicatia ANAF pentru a vizualiza Dosarul fiscal ? La mine, dupa autentificare, apare "Spatiu privat"- merg la "Dosar fiscal" si in loc sa apara CUI... apar : - Dosar fiscal
- Declaratia 101 din 2011 este in curs de actualizare.....(scris cu rosu).
Gresesc eu undeva sau nu este programul pus la punct ?
Multumesc
Buna seara,

Eu am reusit sa accesez dosarul fiscal de mai multe ori pentru toate CIF-urile pe care le am inrolate pe certificat.
In curand, am inteles ca va fi disponibila si fisa sintetica. Momentan puteti vizualiza vectorul fiscal si ce declaratii ati depus.
O alta colega nu reuseste sa acceseze aplicatia dar are certificat de la alt furnizor decat mine.
Trebuie sa sunati furnizorul pentru ca s-ar putea sa fie necesar sa mai faceti ceva setari.
Multumesc pentru raspuns.Am DIGISIGN, e OK?