avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 217 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Remuneratie director, cenzor, CA, AGA conf. OUG 79/2008
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Remuneratie director, cenzor, CA, AGA conf. OUG 79/2008

Va salut,
Nu gasesc informatii daca OUG 79/2008(cu modif. din L203/2009) a fost prelungita si pentru anul 2013.

Este vorba de remuneratia direct. general, a cenzorilor, administratorilor si a reprez. in AGA al autoritatii locale.

Pana la 31.12.2012 la dir. gen. era plafonata pana la maximul indemnizatiei viceprimarului iar restul primeau un procent de 1% din indemnizatia acestuia.

Multumesc anticipat daca puteti sa ma luminati (un link ceva...) cu eventuale informatii.

Weekend placut tuturor !

Alte discuții în legătură

Indemnizatie director regie autonoma sandina29 sandina29 Prin OUG 3 din 2011 se prevede ca : Art. 1. - Prevederile art. 31 alin. (1) din Ordonanta de urgenta a Guvernului nr. 79/2008 privind masuri ... (vezi toată discuția)
Valoare indemnizatie concediu medical prelungit, si de odihna marcellina marcellina Din 30 octombrie 2008, sunt in concediu medical, avand un neo mamar. Deoarece in luna octombrie 2009 mi s-a facut si o conizatie, am intreruput in luna ... (vezi toată discuția)
Am cumpărat de afară o mașină cu dlr (lumini led) în locul proiectoarelor. nu știu, și nu cred că sunt montate în fabrică, aș putea avea probleme cu legea din cauza lor? Albertobu Albertobu Va salut! Am cumparat de afara o masina cu DLR (lumini led) in locul proiectoarelor. Nu stiu si nu cred ca sunt montate de fabrica, ci mai degraba zic ca ar fi ... (vezi toată discuția)