Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Plan de afaceri
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Plan de afaceri

Caut contabil pentru intocmire plan de afaceri, pentru viza administrator firma,

Nu v-aţi ales bine locul, acest forum nu vă poate ajuta în acest sens. Conform regulamentului de postare în forum este interzisă trimiterea la anumite persoane indiferent de pregătirea lor profesională.
Pentru a veni în sprijinul dumneavoastră vă sugerez fie să cautaţi un consultant din lista celor înscrişi în forum şi să îl contactaţi prin mesageria privată, fie să vă adresaţi C.E.C.C.A.R. din judeţul unde locuiţi.
Multumesc !