Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Aparatul minune care survoleaza Romania si gaseste ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Aparatul minune care survoleaza Romania si gaseste cadavre umane.

Imi explica si mie cineva despre ce e vorba?

[ link extern ]

Respectivul ?aparat minune? a indicat un semnal pozitiv deasupra blocului din Braşov unde locuiau Elodia Ghinescu şi Cristian Cioacă, semn că acolo ar fi fost tranşat cadavrul avocatei.

Interventie moderator: va rog sa evitati formulari de tipul celei pe care am eliminat-o din mesaj.Multumesc.
Ana Cristina Margu Birou de mediator , Mediator
xerocop a scris:

a indicat un semnal pozitiv deasupra blocului

Ma mir si nu pot sa inteleg cum ar fi fost urcat un cadavru pe bloc pentru a fi transat tocmai deasupra blocului.
Sau cearta a avut loc pe viu intre cei doi soti,la care Cioaca ar fi omorat-o pe avocata pe bloc,si ca sa scape mai repede de cadavru,a taiat-o in bucati pentru ca sa ii fie mai usor de carat acest cadavru.
Se vorbeste pur si simplu.
Nu exista asa ceva.
Probabil ca decteaza metale grele...sangele uman are fier,etc.