avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Aparatul minune care survoleaza Romania si gaseste ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Aparatul minune care survoleaza Romania si gaseste cadavre umane.

Imi explica si mie cineva despre ce e vorba?

[ link extern ]

Respectivul ?aparat minune? a indicat un semnal pozitiv deasupra blocului din Braşov unde locuiau Elodia Ghinescu şi Cristian Cioacă, semn că acolo ar fi fost tranşat cadavrul avocatei.

Interventie moderator: va rog sa evitati formulari de tipul celei pe care am eliminat-o din mesaj.Multumesc.
Ultima modificare: Vineri, 5 Aprilie 2013
Ana Cristina Margu Birou de mediator , Mediator
Cel mai recent răspuns: hambster , utilizator 20:54, 8 Aprilie 2013
xerocop a scris:

a indicat un semnal pozitiv deasupra blocului



Ma mir si nu pot sa inteleg cum ar fi fost urcat un cadavru pe bloc pentru a fi transat tocmai deasupra blocului.
Sau cearta a avut loc pe viu intre cei doi soti,la care Cioaca ar fi omorat-o pe avocata pe bloc,si ca sa scape mai repede de cadavru,a taiat-o in bucati pentru ca sa ii fie mai usor de carat acest cadavru.
Se vorbeste pur si simplu.
Nu exista asa ceva.
Probabil ca decteaza metale grele...sangele uman are fier,etc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Condamnarea persoanei in lipsa cadavrului.presupusul faptuitor ar putea fi condamnat penal? CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI Problematica condamnarii penale a unei persoane ,, presupus vinovata? de un omor in lipsa existentei unui cadavru si a existentei unei certitudini de deces ... (vezi toată discuția)
Solutii dany1 dany1 NU STIU DACA CUNOASTETI CAZUL UNEI FETE DE 17 ANI, PE NUME MARTA CE ¨POSIBIL* A FOST OMORATA DE FOSTUL PRIETEN SI AL CARUI CADAVRU INCA NU A FOST DESCOPERIT, ... (vezi toată discuția)
Speta Mariana_22 Mariana_22 Va rog frumos daca ma puteti ajuta .Cum se incadreaza urmatoare fapta: o persoana planuieste sa ucida un om .savarseste fapta ,dar in urma constatarii ... (vezi toată discuția)