Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Expertiza fiscala - Solicitare model expertiza fiscala.
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Expertiza fiscala - Solicitare model expertiza fiscala.

Stiti cumva unde as putea sa gasesc un raport de expertiza fiscala? Am cautat pe internet dar nu am gasit nimic.

Multumesc pentru ajutor!
Nu veti gasi modele de expertiza judiciara, tehnica, contabila sau fiscala pe internet. Aceste rapoarte au regim juridic si se depun la dosarul cauzei, aflat la instantele de judecata din judecatorii, tribunale, curti de apel, etc. In plus, nu pot fi 2 dosare identice.
Intocmirea unui raport de expertiza judiciara se face cu respectarea prevederilor OG nr. 2/ 2000 cu modificarile si completarile ulterioare, art.21.
Eu am nevoie, de fapt, de un model de raport de expertiza fiscala pentru un proiect la facultate. Pe site-ul Inaltei Curti de Casatie si Justitie am gasit deciziile finale luate de Judecatorii. Problema mea este ca nu stiu de unde sa incep o astfel de expertiza si nu stiu nici care e structura ei. Ma gandesc sa caut modele de expertiza fiscala si sa incerc sa fac expertiza fiscala pe ele. Dar nu stiu daca gandesc corect
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri
[ link extern ]