Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 medii pe ramuri conform CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

medii pe ramuri conform CAEN

Buna ziua!

As avea nevoie de mediile unor indicatori financiari pentru un anumit cod CAEN. Stiu ca exista si se calculeaza asa ceva, insa nu stiu sigur cum as putea intra in posesia lor... Va rog mult sa ma ajutati cu informatii in acest sens...

Puteti incerca la I.N.S.,