Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Inregistrare punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Inregistrare punct de lucru

As vrea sa inregistrez un punct de lucru la o adresa dar acolo se afla sediul social al altei societati(care nu are activitate).
Este posibil? Ce dificultati as putea intampina?
este posibil ,daca acel spatiu are mai multe camere ,firma dvs poate sa aiba punct de lucru acolo atata timp cat are alta camera atribuita fata de cealalata firma
Si trebuie sa le demonstrez cumva? Sau in caz de control trebuie spatiul sa fie adaptat ptr 2 firme?
buna ziua, cand mergeti sa declarati punctul de lucru mergeti si cu o copie dupa contractul de vanzare cumparare al spatiului respectiv in care sa se evidentieze ca sunt doua sau cate camere sunt in total
indiferent cate camere are ,daca e deja ocupat sediul sau nu ,trebuie sa prezentati contractul la inregistrare