avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 205 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Rentabilitate economica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Rentabilitate economica

formula de calcul
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 19:55, 28 Aprilie 2013
Desi era frumos ca sa formulati intr-o fraza ceea ce doriti , va recomand sa dati cautare pe internet si veti obtine nenumarate surse de informatie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avocat sosososo sosososo va rog sa-mi spuneti unde pot primi informatii despre domeniul de specialitate al unui avocat ? adica un avocat specializat in divorturi in cazul meu.La ... (vezi toată discuția)
Care este cea mai rentabila declaratie cu un apartament inchiriat ... madalina0106 madalina0106 Care este cea mai rentabila declaratie cu un apartament inchiriat pe booking . Din noua lege nu am inteles prea multe . (vezi toată discuția)
Care sunt demersurile ptr a obtine un atestat de traducator? atalinna atalinna Sunt absolventa de Filologie/Enleza -Franceza si as dori sa stiu cum se obtine acest atestat de traducator.Este corecta informatia conform careia fiind ... (vezi toată discuția)