Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Intocmire situatii financiare ONG
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Intocmire situatii financiare ONG

Buna ,daca ma poate ajuta cineva cu niste informatii asi vrea sa stiu :
cum se tine contabilitatea la ong-in partida simpla sau dubla
ce declaratii trebuie sa depunem
ce versiune la bilant sa folosim pt 2011 si 2012
multumesc !
Daca nu ati depus bilantul pentru ong-ul dvs, in primul. rand trebuie sa apelati la un expert contabil pentru a-l semna si intocmi .

www.avocatnet.ro/content/for...

aici aveti mai multe discutii despre intocmirea bilantului.

Exista pe acest forum destul de multe subiecte despre ONG-uri, doar trebuie sa apelati la "butonul" cautare in forum.