Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... lege
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

lege

LEGEA nr 44/2004 privind veteranii de razboi ultima actualizare cind sa modificat.
Este vorba despre Legea nr.44/1994 privind veteranii de război, precum şi unele drepturi ale invalizilor şi văduvelor de război .
Evolutia modificarilor o gasiti aici:
[ link extern ]
Ultima modificare a fost in 22.01.2013, prin OG 4/2013