Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Decl. 112 trimestiala
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Decl. 112 trimestiala

Buna ziua,
O firma infiintata in ian. 2013 a depus decl.010 in luna ianuarie pt. d.112 si 300 trimestrial. Nu a angajat pe nimeni pana in luna martie, iar in luna aprilie a depus decl. 112 aferenta lunii martie. In luna mai a primit o instiintare de la Finante, ca trebuie sa depuna 112 si pentru ian. si febr., dar daca nu a avut salariati ce este de facut ?
Multumesc!
Le raspundeti in scris, la adresa ca nu ati avut salariati decat incepand cu luna martie 2013.