Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Examen barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Examen barou

Pentru urmatorul examen de intrare in avocatura care sunt cartile de sinteza recomandate a fi studiate pe langa legislatia din bibliografie? Multumesc!
Era momentul ca cineva sa initieze o discutie despre examenul de Barou!:stunned:
RoloTomassi, utilizator
RoloTomassi a scris:

Era momentul ca cineva sa initieze o discutie despre examenul de Barou!:stunned:

Exisă deja discuţia pe tema admitere barou 2013, aici:

www.avocatnet.ro/content/for...

;)

Pentru urmatorul examen de intrare in avocatura care sunt cartile de sinteza recomandate a fi studiate pe langa legislatia din bibliografie? Multumesc!

Poate te ajută:
[ link extern ] /

luiza2008, utilizator
Mesaj pentru cei care au carti cu teste grile pentru examen la Civil si Penal...Dau la schimb carti pentru examen actualizate....

Adresa de email : maridora2001@yahoo.com