avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 411 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post pentru taietor la ferestrau panglica si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post pentru taietor la ferestrau panglica si pentru gaterist la taiat busteni

Va rog frumos cine are si poate sa ma ajute si pe mine cu doua fise de post taietor la ferestrau panglica cod cor 817225 si pentru gaterist la taiat busteni cod cor 817224
Multumesc anticipat pentru ajutor!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:42, 6 Iunie 2013
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri
[ link extern ]

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fise de post niko79 niko79 Buna ziua! Ma puteti ajuta cu cate un model de fisa postului pentru contabil-sef, vanzatoare si functionar administrativ? (vezi toată discuția)
Responsabilitati referent flori9 flori9 Buna ziua, as avea si eu nevoie urgent de o fisa a postului pt functia de referent cod cor (331309), sau macar cei care aveti cunostinte despre aceasta sa-mi ... (vezi toată discuția)
FiȘa postului pentru ocupaȚia „curier”cod cor 962101 vasile14belciug vasile14belciug Bună seara tuturor! Vă rog frumos, să mă ajute cineva, de vă este cu putință,cu o Fișa Postului „CURIER”cod COR 962101 ! Vă mulțumesc din ... (vezi toată discuția)