Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post pentru taietor la ferestrau panglica si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post pentru taietor la ferestrau panglica si pentru gaterist la taiat busteni

Va rog frumos cine are si poate sa ma ajute si pe mine cu doua fise de post taietor la ferestrau panglica cod cor 817225 si pentru gaterist la taiat busteni cod cor 817224
Multumesc anticipat pentru ajutor!
Vedeti daca va ajuta aceste link-uri
[ link extern ]