Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Instanta competenta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Instanta competenta

Buna ziua,
As dori sa stiu daca firma furnizoare de origine poloneza ce are de recuperat bani de la firma beneficiara din Romania unde trebuie sa deschida procesul,care este instanta competenta sa solutioneze aceasta problema?
Va multumesc!
Ce scrie in contractul celor 2 firme,cu privire la litigii?
avvalentina, utilizator