avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 147 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN expert evaluator ANEVAR
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN expert evaluator ANEVAR

Buna ziua!

Ce cod/coduri caen are nevoie firma pentru a functiona legal ca:
-expert evaluator ANEVAR (imobiliare, bunuri mobile, verificari evaluari, intreprinderi, etc);
-expert tehnic M.J.;
-auditor energetic;
Va multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 13:38, 2 Iulie 2013
Codul CAEN 7022 pentru evaluare întreprinderi ca un ansamblu ce cuprinde evaluare de afaceri în desfăşurare, bunuri mobile şi imobile, active financiare, active necorporale,
codul CAEN 6831 pentru evaluare proprietăţi imobiliare,
codul CAEN 7490 pentru evaluare bunuri mobile,
codul CAEN 6920 pentru evaluare active financiare
codul CAEN 7112 pentru auditor energetic
codul CAEN 7490 pentru expert tehnic M.J

~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Suport deschidere srl si contabilitate solomcarmendamiela solomcarmendamiela Buna ziua, Va rog sa imi spuneti ce fel de contabilitate trebuie tinuta, pentru o firma de imobiliare , care are si obiect de activitate de consultanta - ... (vezi toată discuția)
Ce caen pt pfa?-sunt economist cristi_cc cristi_cc Buna ziua, Ce caen as putea folosi pentru a putea face o colaborare cu o firma de consultanta? Nu am gasit cod caen pentru servicii economice. Ce cred eu ca ... (vezi toată discuția)
Pfa, ii sau if-evaluator autorizat? anamaria01 anamaria01 As dori sa va mult sa ma ajutati si pe mine intr-o problema.Doresc sa ma autorizez ca si expert evalutor confor Ordanantei 24 din 30.08.2011 si as dori ca ... (vezi toată discuția)