Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN expert evaluator ANEVAR
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN expert evaluator ANEVAR

Buna ziua!

Ce cod/coduri caen are nevoie firma pentru a functiona legal ca:
-expert evaluator ANEVAR (imobiliare, bunuri mobile, verificari evaluari, intreprinderi, etc);
-expert tehnic M.J.;
-auditor energetic;
Va multumesc anticipat!
Codul CAEN 7022 pentru evaluare întreprinderi ca un ansamblu ce cuprinde evaluare de afaceri în desfăşurare, bunuri mobile şi imobile, active financiare, active necorporale,
codul CAEN 6831 pentru evaluare proprietăţi imobiliare,
codul CAEN 7490 pentru evaluare bunuri mobile,
codul CAEN 6920 pentru evaluare active financiare
codul CAEN 7112 pentru auditor energetic
codul CAEN 7490 pentru expert tehnic M.J

~ Conținut șters la cerere ~