Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Data sfarsit CIM determinata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Data sfarsit CIM determinata

Am un contract perioada determinata din 12.04.2013-12.06.2013 in revisal data de inceput 12.04.2013
data sfarsit 12.06. 2013
la data incetare ce data se trece?
12.06.2013 este considerata zi lucratoare?
Dupa inchiderea acestui contract pe perioada determinata se poate incheia un alt contract pe perioada nedeterminata cum se procedeaza in revisal sa aibe continuitate?
multumesc
Trebuie sa prelungesc durata uni CIM pe perioada determinata , insa nu apare data de sfirsit, Ce pot face ?
56leila, utilizator
Se modifica doar data de sfarsit initiala.