Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii scutire de la plata impozitului
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

scutire de la plata impozitului

tinerii absolventi ai unei insitutii de invatamant superior sunt scutiti in primii 2 ani de la plata impozitului? daca da puteti indica actul normativ? stiu ca este o lege speciala care ii scuteste de la plata impozitului pe cei care sunt programatori....
Ordin nr. 250 din 31/05/2004
Publicat in Monitorul Oficial, Partea I nr. 573 din 29/06/2004
Intrare in vigoare: 29/06/2004
privind încadrarea în activitatea de creaţie de programe pentru calculator